Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės atvaizdavimą.

Bendrosios nuostatos

Kai naršote mūsų internetinėje svetainėje, pasitikite mumis ir paliekate savo informaciją. Ši privatumo ir slapukų politika yra skirta padėti jums suprasti, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką mes su jais darome. Kai dalijatės informacija su mumis, galime padaryti savo paslaugas dar geresnes jums. Pvz.: galime parodyti jums tinkamesnius paieškos rezultatus ir skelbimus, padėti pasidalinti informacija greitesniu ir lengvesniu būdu su kitais žmonėmis. Kai naudojatės mūsų paslaugomis, norime, kad jums būtų aišku, kaip mes naudojame informaciją ir kaip galite apsaugoti savo privatumą. Tai yra svarbu, todėl tikimės, kad skirsite laiko atidžiai perskaityti. Atminkite, kad galite rasti svetainės valdiklius savo informacijai tvarkyti ir privatumui bei saugumui užtikrinti. Mes stengėmės, kad tai būtų kuo aiškiau ir paprasčiau.

Teisė pasiekti, taisyti ir ištrinti duomenis bei prieštarauti duomenų tvarkymui

Registruoti svetainės lankytojai turi teisę, bet kuriuo metu pasiekti www.vetma.lt internetinėje svetainėje savo asmeninius duomenis, ištaisyti juos ar ištrinti bei prieštarauti tokių duomenų tvarkymui, pateikdami raštišką prašymą. UAB "Vetma" deda visas pastangas, kad būtų imtasi tinkamų atsargumo priemonių siekiant apsaugoti asmens duomenų saugumą ir privatumą bei užkirsti kelią jų pakeitimui, sugadinimui, sunaikinimui ar pašalinių trečiųjų asmenų prieigai prie jų. Tačiau UAB "Vetma" nekontroliuoja kitų su interneto naudojimu susijusių rizikų, todėl perspėja Svetainės vartotojus apie galimą interneto veikimo ir naudojimo riziką. Svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines ar kitus interneto šaltinius. Kadangi Bendrovė negali valdyti šių interneto svetainių ir išorinių šaltinių, Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už šių interneto svetainių ir išorinių šaltinių sąlygas ar rodymą ir negali būti laikoma atsakinga už turinį, reklamą, gaminius, paslaugas ar bet kokią kitą medžiagą. prieinamas šiose interneto svetainėse arba iš jų ar išorinių šaltinių.

Asmens duomenų tvarkymas

Galite peržiūrėti arba redaguoti savo asmeninius duomenis. Taip pat galite pasirinkti, kaip rinkti ir naudoti jūsų duomenis. Kaip galite pasiekti ar valdyti savo asmeninius duomenis, priklausys nuo to, kuriomis paslaugomis naudojatės. Galite pasirinkti, ar norite gauti reklaminius pranešimus iš mūsų parduotuvės el. paštu, SMS žinute, paštu ir/ar telefonu. Jei iš mūsų gaunate reklaminį el. laišką ar SMS ir norite atsisakyti, galite tai padaryti vadovaudamiesi tame pranešime pateiktomis nuorodomis. Taip pat galite pasirinkti, kaip gauti reklaminius el. laiškus, telefono skambučius apsilankę ir prisijungę prie savo paskyros, kuri leidžia atnaujinti kontaktinę informaciją, tvarkyti kontaktų parinktis, atsisakyti el. pašto prenumeratų.

Informacija, kurią renkame

Mūsų svetainė renka duomenis, kad galėtų efektyviai veikti ir suteikti jums geriausią patirtį naudojantis mūsų paslaugomis. Dalį šių duomenų teikiate tiesiogiai, pavyzdžiui, kurdami asmeninę paskyrą. Dalį to gauname įrašydami, kaip jūs sąveikaujate su mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, naudodamiesi tokiomis technologijomis kaip slapukai ir gaudami klaidų ataskaitas ar naudojimo duomenis iš jūsų įrenginyje veikiančios programinės įrangos. Mes taip pat naudojame kitų įmonių paslaugas, kad padėtume nustatyti vietą pagal jūsų IP adresą, kad pritaikytume tam tikras paslaugas jūsų vietovei. Duomenys, kuriuos renkame, priklauso nuo jūsų naudojamų paslaugų ir funkcijų.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mūsų parduotuvė renkamus duomenis naudoja trim pagrindiniais tikslais: vykdyti savo verslą ir teikti (įskaitant tobulinti ir personalizuoti) mūsų siūlomas paslaugas, siųsti pranešimus, įskaitant reklaminius pranešimus, ir rodyti reklamą. Vykdydami šiuos tikslus, mes sujungiame duomenis, kuriuos renkame naudodamiesi įvairiomis parduotuvių paslaugomis, kad suteiktume vientisą, nuoseklę ir personalizuotą patirtį. Tačiau norėdami padidinti privatumą, mes įdiegėme papildomas apsaugos priemones, skirtas užkirsti kelią tam tikriems duomenų deriniams. Pavyzdžiui, duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, kai nesate prisijungę, saugome atskirai nuo bet kokios Jūsų asmeninės informacijos, kuri jus tiesiogiai identifikuoja, pvz., Jūsų vardo, el. pašto adreso ar telefono numerio.

Dalijimasis Jūsų informacija

Mes dalijamės jūsų asmeniniais duomenimis, gavę jūsų sutikimą arba, jei būtina, kad atliktumėte bet kokią operaciją ar teiktumėte bet kurias jūsų prašomas ar įgaliotas paslaugas. Pvz.: mes dalijamės savo turiniu su trečiosiomis šalimis, kai jūs leidžiate mums tai padaryti. Be to, dalijamės asmeniniais duomenimis tarp savo kontroliuojamų dukterinių įmonių. Taip pat dalijamės asmeniniais duomenimis su savo vadybininkais, kurie dirba mūsų vardu šiame pareiškime aprašytais tikslais. Pavyzdžiui, įmonėms, kurias pasamdėme, kad teiktų klientų aptarnavimo palaikymą arba padėtų apsaugoti bei apsaugoti mūsų sistemas ir paslaugas, gali reikėti prieigos prie asmens duomenų, kad galėtų atlikti šias funkcijas. Tokiais atvejais šios įmonės privalo laikytis mūsų duomenų privatumo ir saugumo reikalavimų ir joms neleidžiama naudoti asmens duomenų, kuriuos jos gauna iš mūsų, jokiems kitiems tikslams. Asmens duomenis taip pat galime atskleisti vykdydami įmonių sandorius, tokius kaip susijungimas ar turto pardavimas.