Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės atvaizdavimą.

Rūpinamės Jūsų augintinio gera sveikata ir subalansuota mityba, kad Jūsų širdis išliktų rami

Mūsų įmonės istorija prasidėjo dėl didelio noro Lietuvos ir Latvijos rinkoms pasiūlyti naujausius ir klinikiniais bei moksliniais tyrimais pagrįstus veterinarinius produktus bei šunų ir kačių maistą. Mes siekiame ne tik atstovauti Pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, bet ir tapti Jūsų draugu, kuris pataria gyvūnų auginimo klausimais, ir suteikia Jums geriausią aptarnavimo patirtį. Džiaugiames, kad esame Affinity grupės prekinių ženklų Advance, Advance Veterinary Diets ir True Instinct atstovai Lietuvoje. Tai trys skirtingi prekiniai ženklai - kiekvienam šuniui ir katinui. O pasirinkę mūsų veterinarinius produktus pamiršite problemas, su kuriomis kovoja Jūsų augintinis. Mes dirbame tam, kad kiekvienas augintinis džiaugtųsi savo nauja diena.


 • 350
  Produktų
 • 250
  Prekybos vietų Lietuvoje
 • 14
  Darbo patirtis

Bendradarbiavimo privalumai

Partneriams siūlome dirbti kartu įgyvendinant bendrą tikslą - pasirūpinti kiekvieno augintinio sveikata ir mityba. Mes siūlome lanksčias bendradarbiavimo galimybes ir aukštą aptarnavimo lygį. Nuolat papildome savo asortimentą tik kruopščiai atrinktais produktais. 


 • Savo srities profesionalai

  Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs veterinarijos gydytojai, puikiai išmanantys asortimentą bei pagelbėsiantys parenkant produktus, atsižvelgiant į iškilusias problemas. Vieninga ir stipri komanda dalyvauja seminaruose ir plečia savo žinių bagažą, kad galėtų užtikrinti geriausią aptarnavimą.

 • Prekių pristatymas per 24 h

  Turime savo logistikos centrą, todėl nuolat užtikriname prekių palaikymą savo sandėlyje, kad greitai galėtume jas pristatyti Jums. Užsakius prekes šiandien, jas pristatysime rytoj. Prekės pristatomos pagal visus reikalavimus.

 • Aukščiausios kokybės produktai

  Siekiame ne kiekybės, o kokybės, todėl kruopščiai atrenkame geriausius produktus. 80% turimų produktų yra patvirtinti klinikiniais efektyvumo tyrimais. Gyvūnų maistas yra nuolat tobulinamas Affinity mitybos centre.

Atstovaujami prekės ženklai

 • icf

  I.C.F

  I.C.F (Italija) veterinarijos produktų rinkos lyderė jau daugiau nei 30 metų. Nuolatiniai klinikiniai tyrimai, patirtis ir aukštos kokybės gamyba sukūrė platų produktų asortimentą, ypač daug dėmesio skiriant dermatologijai.

 • drn

  DRN

  DRN - tai italų kompanija, veiklą pradėjusi 2002 m., puikių tyrėjų dėka DRN išleido daug veiksmingų ir vertinamų produktų. Visi produktai yra aukščiausios kokybės, iš geriausių žaliavų, su inovacijų dvasia.

 • opko

  OPKO

  OPKO (Ispanija) novatoriški sprendimai su unikaliomis ir išbaigtomis formulėmis, produktai pagaminti iš natūralių ingredientų. Sprendimai palengvinantys kasdienę praktiką veterinarų srityje, siekiant pagerinti gyvūnų gyvenimo kokybę.

 • supplexan

  Supplexan

  Supplexan, tai Austrijoje įsikūrusi veterinarinių produktų įmonė, kuri didžiausią dėmesį skiria probiotikams, nuolat tobulindama savo gamybos standartus. 

 • advance

  ADVANCE

  Advance daugiau nei 20 metų patirtis kuriant Super Premium klasės veterinarinį šunų ir kačių maisto prekės ženklą. Novatoriškos ir moksliškai įrodytos gyvūnų maisto receptūros, skirtos rūpintis augintinių sveikata bei gerove.

 • advance_vet

  ADVANCE VETERINARY DIETS

  Advance Veterinary Diets - veterinarinės dietos skirtos tam tikrų sveikatos sutrikimų turintiems šunims ir katėms. Šis gyvūnų maistas turi ištobulintas ir klinikiniais tyrimais pagrįstas receptūras, kurios yra nuolat tikrinamos ir atnaujinamos Affinity mitybos centre.

 • true_instinct

  TRUE INSTINCT

  True Instinct - išlaisvinkite prigimtinius šunų ir kačių instinktus. Holistinis gyvūnų maisto prekinis ženklas kuria receptūras, kuriose naudojami 100% švieži produktai, kurie tinkami ir žmogaus mitybai. Trys linijos: No Grain - begrūdė, High Meat - su daug mėsos ir Original - virta garuose.