top of page
Produktai-2.png

500+ PRODUKTI

Dzīvnieku preču zīmolu izplatītājs

Pristatymas-2.png

ĀTRA PIEGĀDE

Parasti mēs piegādājam sūtījumus 1-2 darba dienu laikā.

komanda-2.png

PĀRDOŠANAS KOMANDA

Profesionāli veterinārārsti

INFORMACIJA NAUJIEMS TIEKĖJAMS/ GAMINTOJAMS

Vetma yra gyvūnų produktų distributorius Baltijos šalyse jau daugiau nei 15 metų ir mes esame suinteresuoti užmegzti naujas partnerystes su kokybiškais produktų gamintojais. Kartu galime sukurti sėkmingą bendradarbiavimo ryšį, prisidedant prie Jūsų prekinio ženklo sėkmės Baltijos šalyse. 

 

Dirbame su >90% Lietuvoje ir Latvijoje veikiančių veterinarijos klinikų, veterinarijos vaistinių, gyvūnų prekių parduotuvių. Mes turime pakankamai resursų plėsti savo veiklą įtraukiant Jūsų prekės ženklą į mūsų asortimentą. 

 

Kodėl verta mus pasirinkti savo partneriu?

ESAME PATIKIMAS PASLAUGŲ TEIKĖJAS: patirtis ir žinios padeda užtikrinti patikimą ir profesionalų paslaugų teikimą – nuo prekių tiekimo ir logistikos iki klientų aptarnavimo. 

 

RINKŲ PAŽINIMAS: nuolat analizuojame rinkos tendencijas, konkurentus ir klientų poreikius, siekdami kurti veiksmingą strategiją. Suprantame Baltijos šalių rinkų specifiką ir poreikius, tai mums leidžia kur kas greičiau įvesti Jūsų prekes į mūsų rinkas. 

 

MARKETINGO IR REKLAMOS PALAIKYMAS: kompetentinga marketingo komanda, drauge su gamintojais kuria ir vykdo efektyvias prekių ženklų reklamos kampanijas, didinant prekinių ženklų žinomumą ir pritraukiant daugiau klientų. 

 

KOMPETENTINGA VADYBININKŲ KOMANDA: mūsų vadybininkai yra veterinarinės medicinos išsilavinimą turintys specialistai, kurie gali kompetentingai pristatyti produktus, o tai padeda mums užtikrinti, kad produktai bus teisingai pristatyti ir gerai suprantami rinkoje.

 

EFEKTYVUS UŽSAKYMŲ APDOROJIMAS IR ĮVYKDYMAS: turime modernų ir pažangų logistikos centrą bei 24/7 veikiančią B2B užsakymų platformą. Tai mums leidžia užtikrinti sklandų ir efektyvų prekių tiekimą ir pristatymą.

 

Jei šiuo metu ieškote partnerio Baltijos šalyse, būtinai su mumis susisiekite ir mes su malonumu aptarsime bendradarbiavimo galimybe. 

bottom of page