top of page
Produktai-2.png

500+ PRODUKTAI

Gyvūnų prekinių
ženklų distributorius

Pristatymas-2.png

GREITAS PRISTATYMAS

Įprastai siuntas pristatome

per 24 valandas

komanda-2.png

PARDAVIMŲ KOMANDA

Profesionalūs veterinarijos gydytojai

APIE MUS

„VETMA“ yra didmeninės prekybos įmonė, kuri nestovi vietoje, nes ją nuolat augina įdomūs ir kūrybiški žmonės. Mes atstovaujame ir prekiaujame pasaulyje pripažintais prekiniais ženklais, kurie sprendžia naminių gyvūnų sveikatos problemas. Daugiau nei 300 veterinarijos klinikų, veterinarijos vaistinių naudoja mūsų produktus gydydami šunis, kates ar egzotinius gyvūnus. Mūsų kruopščiai atrinkti produktai duoda konkrečius rezultatus daugiau nei penkiolika metų iš eilės.

 

Esame kūrybiškų žmonių komanda ir savo sunkiu darbu siekiame, kad mūsų produktai būtų pirminis veterinarijos gydytojų pasirinkimas. Esame įmonė, turinti tvirtas vertybes, o tai perteikiame visuose savo darbuose. 

TRUPUTIS MŪSŲ ISTORIJOS

2006 m. įmonės įkūrėjas Alfonsas Zondovas keliaudamas po pasaulines veterinarijos parodas ir kongresus pastebėjo, kad pasaulinės gyvūnų gydymo tendencijos iš esmės skiriasi nuo Lietuvoje taikomų gydymų schemų ir mūsų gydytojams trūksta inovatyvių produktų.

 

Taip gimė įmonė „Vetma“. Mūsų tikslas buvo turėti modernių ir inovatyvių produktų bei padėti veterinarijos gydytojams atrasti kitokius gydymo metodus. Tai buvo ilgas ir sunkus darbas – pakeisti įpročius ir nusistovėjusias gydymo schemas. Todėl tada ir dabar rengiame seminarus, kuriuos veda pasaulinio lygio lektoriai, sukaupę didelę patirtį įvairių ligų atvejų ir galintys pasidalinti savo patirtimi, kokie produktai padėjo išspręsti vienas ar kitas problemas. 

 

Šiandien galime didžiuotis, kad esame inovatyvių, modernių ir moksliniais tyrimais pagrįstų produktų distributoriai Baltijos šalyse.  

bottom of page