top of page
Produktai-2.png

500+ PRODUKTAI

Gyvūnų prekinių
ženklų distributorius

Pristatymas-2.png

GREITAS PRISTATYMAS

Įprastai siuntas pristatome

per 24 valandas

komanda-2.png

PARDAVIMŲ KOMANDA

Profesionalūs veterinarijos gydytojai

VETERINARINIŲ VAISTŲ PARALELINIS IMPORTAS IR EKSPORTAS

UAB "Vetma" yra auganti veterinarinių vaistų paralelinio (lygiagretaus) importo įmonė Baltijos šalyse ir ES. Europos ir nacionalinės institucijos, atsakingos už veterinarijos vaistų kokybę ir saugumą, pripažįsta bei įteisina veterinarijos vaistų paralelinį importą. Paraleliai importuoti veterinariniai vaistai visiškai nesiskiria nuo originalių produktų, net jei jie yra perkrauti ir parduodami kitu pavadinimu. Kaina yra vienintelis rodiklis, kuriuo jie skiriasi.

 

Importuodami šiuos produktus palankesnėmis sąlygomis, padedame veterinarams ir veterinarijos vaistinėms taupyti netiesiogines išlaidas, perkant reikalingus produktus iš kitų didmeninių veterinarinės farmacijos įmonių ar gavus patrauklias sąlygas ir tiesiogiai užsakant iš mūsų.

ILGAMETĖ PATIRTIS

Esame veterinarinių vaistų didmenininkai daugiau kaip 17 metų ir Europos rinką pažįstame labai gerai. Išmanome visus prekybos veterinarijos farmaciniais produktais aspektus – nuo reikalingų dokumentų parengimo iki kainodaros visose ES šalyse ir veterinarinių vaistų transportavimo ypatumų. Nuo 2020 m. užsiimame lygiagrečiu veterinarinių vaistų importu didmeninės prekybos įmonėms visame pasaulyje.

 

Mūsų platus produktų asortimentas ir geri prekių pristatymo pajėgumai, kartu su optimizuotais procesais ir sąžiningomis sąlygomis, padaro mus patikimu partneriu tiek veterinarijos gydytojams ir veterinarijos vaistinėms, tiek didmeninėms veterinarijos farmacijos įmonėms.

VERSLO PARTNERIS - PARALELINIS IMPORTAS

Ieškome verslo partnerių su aukštos kokybės produktais ir rinkos žiniomis. Savo ruožtu siūlome unikalią rinkos prieigą ir išsamias žinias apie rinkas, kuriose veikiame. Mūsų dėmesys yra sutartiniuose santykiuose, o teisingų verslo partnerių atradimas mums labai svarbus. Norime kurti vertę ne tik sau, bet ir tiems, su kuriais dirbame.

 

Ieškome stiprių ir ilgalaikių verslo santykių su tiekėjais bei galime garantuoti, kad esame patikimi verslo partneriai:

  • teikiame jums garantuotus laiku mokamus mokėjimus ir prieigą prie būtinų rinkos žinių;

  • siūlome patrauklų ir įvairų produktų asortimentą, atitinkantį rinkos poreikius;

  • visuomet stengiamės kurti jums, kaip mūsų partneriui, vertę.

 

Dėl galimos partnerystės prašome susisiekti su mūsų Importo/Eksporto skyriumi.

GREITAS VETERINARINIŲ VAISTŲ IMPORTAS

Veikiame greitai. Mūsų lokacija itin patogi strategiškai – esame įsikūrę 20 min. atstumu nuo tarptautinio oro uosto, todėl skubius užsakymus galime įvykdyti itin operatyviai bei greitai.

VETERINARINIŲ VAISTŲ EKSPORTAS

Neapsiribojame vien Europa – mūsų veikla apima ir kitus žemynus. Turime klientų skirtingose pasaulio šalyse. Esame ambicingi veterinarinių vaistų didmenininkai – nuolat plečiame savo klientų, bei partnerių ratą.

AUGANTIS PARTNERIŲ TINKLAS

Jau daug metų puoselėjame ilgalaikius ryšius su savo partneriais, kuriuos esame atsirinkę itin kruopščiai. Dirbame su tiekėjais, gamintojais ir didmeninės prekybos įmonėmis visame pasaulyje. Dėl to, galime pasiūlyti ypač platų veterinarinių vaistų asortimentą.  Mes veterinarinius vaistus perkame iš tiekėjų ir pristatome į rinką veterinarinius vaistus prieinamomis kainomis.

VETERINARINIŲ VAISTŲ PERTEKLIAUS VALDYMAS

Turėdami partnerių ES ir už jos ribų, mes taip pat turime galimybę parduoti sunkiai parduodamus veterinarinių vaistų likučius, naudodamiesi savo partnerių tinklu.

 

Norite suvaldyti turimų veterinarinių vaistų perteklių? Atsiųskite mums šią informaciją apie norimą parduoti produktą:

  • Veterinarinio vaisto pavadinimą

  • Kainą

  • Galiojimo laiką

  • Serijos numerį

  • Kokybės sertifikatą.

 

Atsiųstą informaciją išanalizuosime ir pateiksime pasiūlymus potencialiems veterinarinių vaistų pirkėjams.

bottom of page